Jawapan

2016-03-18T22:50:51+08:00
Saya bagi isi 1 : menjual makanan yg digemari oleh pelajar sekolah dengan harga yg berpatutan
isi 2 : menjual alat-alat tulis yg lengkap seperti pen, pensil, pemadam, fail dan lain-lain
isi 3 : menyediakan hadiah guru untuk dibeli oleh murid pada hari guru. hal ini boleh meringankan beban pelajar untuk mencari hadiah kepada guru
setakat ini je yg mampu saya tlg. semoga berjaya

2 3 2